Adana Portakal Çiçeği Festivaline Hazır mısın?
Adana Portakal Çiçeği Festivaline Hazır mısın?
  1. Gün

Adana, Adana Portakal Çiçeği Karnavalı, Tarsus, Eshab-ı Kehf Mağarası, Ulu Cami

Sabah 09:00 Atatürk Havalimanında buluşma, TK2480 uçağı ile 10:15 Adana’ya hareket ediyoruz. Adana’da bizi bekleyen 12:00 aracımızla buluşup turumuza meşhur Adana Kebabı ile başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından Dünya tarihinin önemli duraklarından biri olan Tarsus’a geçiyoruz. Tarsus’ta hem tarih hem de inanç turizmi açısından dünya çapında ünlü olan mekanları ziyaret ediyoruz. Eshab-ı Kehf Mağarası, Makam-ı Danyal Cami, Aziz Paul Kilisesi, Kleopatra Kapısı, Aziz Paul Kuyusu, Şelale ve Roma Mezarları), Şahmeran Hamamı (Eski Hamam),  Tarihi Tarsus Evleri, Nusret Mayın Gemisi. İlk akşam konaklama için Adana’ya dönüyor ve otelimize geçiyoruz. Konaklama Adana Garden Hotel’de ***Festival programı netleştikçe programda güncelleme yapılacaktır.

  1. Gün

Adana Portakal Çiçeği Karnavalı, Karnaval Korteji, Karnaval Açılış Töreni, Gece Konserleri

Sabah otelde kahvaltımızı alıyor ve açıklanacak festival programına göre gün içerisinde Karnaval Korteji, Karnaval Açılış Töreni ve Konser etkinliklerine katılıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz ve bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi dışarıda alıyor ve gece konserlerine katılıyoruz. Konaklama Adana Garden Hotel ***Festival programı netleştikçe programda güncelleme yapılacaktır. ***Bu yıl 7’ncisi 3-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Nisan’da Adana’da – Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’nın en coşkulu günü 6 Nisan 2019 Cumartesi günü olacaktır.

 

  1. Gün

Adana Portakal Çiçeği Karnavalı, Kapıkaya Kanyonu, Varda – Alman Köprüsü

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında keyifli güzel Adana’nın kırsalına çıkacak, görseli ile insanı büyüleyen Kapıkaya kanyonunu ziyaret edilecek, Adana/Karaisalı ilçe sınırlarında bulunan Kapıkaya Kanyonu görsel ziyafeti ile doğa harikalarından olan bir yerdir. Su geçişi olmayan, su ile hiçbir temasınızın olmayacağı fakat suyun görselliğinin gözünüzden, suyun sesinin kulağınızdan eksik olmayacaktır. Daha sonra köprü mesire alanına ulaşacağız. Burada kısa bir mola sonrasında bizleri bekleyen araçlarımıza binerek James Bond filminin unutulmaz aksiyon sahnelerinin çekildiği Alman Köprüsü’ne ulaşacağız. Alman Köprüsünün fotoğraflarını çektikten sonra yemek molamız olacaktır. Oradaki işletmede ücret karşılığında sıkma,gözleme, çay ayran seçenekleri ile yemeklerimizi yiyeceğiz .Öğleden sonra Adana’ ya dönüyor  Dönüş uçağımız  TK2467  sefer sayılı 18:35 uçağı ile Adana’dan hareket edip, 20:15 İstanbul Atatürk Havalimanına varıyoruz.

Gidiş

05 Nisan 2019 ( Cuma )

Kalkış :      TK2480 uçağı ile 10:15 Varış 12:00

Dönüş

07 Nisan 2019 ( Pazar )

Kalkış :       TK2467  sefer sayılı 18:35 uçağı

Varış    :      20:15

DAHİL OLAN HİZMETLER

THY İle gidiş dönüş ekonomi uçak biletleri

Adana Garden Hotelde 2 gece konaklama

Sabah Kahvaltı

Tüm transferler

Tüm Turlar

Profesyonel tur rehberi

 

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Ögle ve akşam yemekleri

 

Dble trple kişi başı 950.00 ₺

Single oda fiyatı      1,090.00 ₺

kredi