Bozburun Marmaris ve Datça Turu Asitana Tur avantajı ile...
Bozburun Marmaris ve Datça Turu Asitana Tur avantajı ile...

UÇAKLI BOZBURUN MARMARİS DATÇA TURU 4 GECE PEGASUS HY

BOZBURUN KONAKLAMA FARKIYLA DATÇA PALAMUTBÜKÜN’DE, SEDİR ADASI’NDA, TURUNÇ’DA,  KIZKUMUN’DA, İZTUZU PLAJINDA YÜZME KEYFİ.

1.GÜN:

GÖCEK – DALYAN TEKNE TURU – İZTUZU PLAJI YÜZME MOLASI – CARETTA & CARETTA  – KAUNOS KRAL KAYA MEZARLARI – KÖYCEĞİZ GÖLÜ – BOZBURUN

Değerli misafirlerimiz, 04.00 Beylikdüzü Bizimkent Plaza İş Merkezi Önü – 04.30 Yenibosna Airport Avm Önü (Koçtaş Karşısı, Yenibosna Metrobüs Durağı Yanı) – 04.30’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanından sizleri alarak, servislerimiz ile Sabiha Gökçe Havalimanı’na hareket ediyoruz. Havaalanında nüfus cüzdanı, ehliyet ile uçağımıza c/in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Alana kendi imkânları ile gelecek olan konuklarımızla 05.00‘da Pegasus Havayolları Kontuarı önünde buluşarak güvenlik kontrolünden geçiyor ve 06.55’te hareket edecek olan Pegasus Havayolları İstanbul Sabiha Gökçen – Dalaman uçağı ile Dalaman’a hareket ediyoruz. Dalaman Havaalanında bizi bekleyen aracımıza binerek, Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Dalaman ve Ortaca üzerinden geçip Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti’nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını (Panoramik) görüyoruz. Caretta-Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası sonrası sazlıklar arasından aynı yoldan geri dönüyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Dalyan Çayının ana kaynağı olan Köyceğiz Göl’üne hareket ediyoruz. Köyceğiz Gölü kenarında ki serbest zamanımızın ardından Bozburunda ki deniz kenarındaki otelimize ulaşıyoruz. Turumuz boyunca konaklamamızı gerçekleştireceğimiz otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleşecektir. (İstanbul’dan hareket ettikten sonra, ertesi gün otele giriş yapmadan Dalyan İztuzu Plajında yüzme molası  verileceğinden  misafirlerimizin, kolaylık olması açısından plajda kullanacakları deniz kıyafetlerini, havlu-terlik vb. gibi kullanım eşyalarını, güneş yağı vb. malzemelerini ayrı bir küçük çanta içinde yanlarına almalarını tavsiye ederiz.)

Sabah Kahvaltısı: Rehberimizin Tavsiye Edeceği Restaurantta Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Dalyan Restaurant: Zengin Açık Büfe Menüsü

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Bozburun Defne Lorina Otel, Vb.

Rota: Dalaman – Dalyan (25 km) Dalyan – Köyceğiz (25 km) Köyceğiz – Bozburun (120 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 270 Km

Otele Giriş Saati: 18.30

 

2.GÜN:

DATÇA – KNİDOS ANTİK KENTİ – PALAMUTBÜKÜ – ESKİ DATÇA

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, yolculuk sırasında birbirinden güzel koyları görerek Datça Yarımadasının en ucunda kurulmuş olan antik çağın en önemli ticaret, sanat ve kültür kenti olan Knidos Antik Kentine hareket ediyoruz. Yol üzerinde otantikliğini kaybetmemiş Datça Köylerini ve Datça’nın simgesi olan badem ağaçlarını görüyoruz. Yamaca kurulmuş antik kenti rehberimizle gezdikten sonra Türkiye’nin eşsiz cennet köşelerinden olan Palamutbükü’ne gidiyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molamızın ardından Can Yücel’in ismi ile özdeşleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da taş binalar arasından yürüyerek Can YÜCEL Evini(dışarıdan) gördükten sonra, köy kahvesinde çay molası veriyoruz. Sonrasında Yeni Datça’ya geçiyoruz. Burada, vereceğimiz alışveriş molasının ardından (kekik balı, çiçek balı, badem ezmesi, zeytinyağı vsr..) otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Serpme Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Palamutbükü’nde Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Bozburun Defne Lorina Otel, Vb.

Rota: Otel – Knidos Antik Kenti (125 km) Knidos – Palamutbükü (15 km) Datça Çevre Gezileri (30 km) Datça – Otel (95 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 265 Km

Otele Giriş Saati: 19.00

 

3.GÜN:

TÜM GÜN BOZBURUN TEKNE TURU – AKVARYUM KOYU – ADABOĞAZI – ÇOMÇALIK

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, isteyen misafirlerimizle otelimizin önünden hareket edecek teknemize binerek tüm gün sürecek tekne turumuza (Ekstra) çıkıyoruz. Bakir ve tertemiz koylarda durarak denizin keyfini çıkarıyoruz. Duracağımız yerler ise; Üç Taşlar, Kızıl Ada, Akvaryum Koyu, Adaboğazı, Çomçalık olacaktır. Denizin keyfini çıkardıktan sonra saat 17.00 civarı otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Serpme Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Bozburun Tekne: Izgara Çipura, Salata, Salçalı Makarna, Su, Sınırsız Çay.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Bozburun Defne Lorina Otel, Vb.

Otele Giriş Saati: 17.30

 

4.GÜN:

SELİMİYE – TURGUT ŞELALESİ – BAYIRKÖY – TURUNÇ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde Selimiye’ye hareket ediyoruz. İlk olarak Ege mavisinin farklı tonlarını görüp, doyasıya tadını çıkarabileceğimiz bir köy olan Selimiye’de keçi sütünden yapılmış dondurmaların tadını çıkardıktan sonra Turgut Şelalesine gidiyoruz. Bölgeye özgü ve endemik tür olan Doğu Günlük ağaçları arasında 10 dakikalık bir yürüyüşün ardından Şelaleye ulaşıyoruz. İsteyen misafirlerimiz suya girebilir sonrasında çam ballarıyla meşhur Bayırköy’e gidip çeşitli balların tadına bakıp, 2000 yıllık asırlık çınarın etrafında dolaşırken, gözleme yiyip ayranlarımızı yudumlayarak günün yorgunluğunu atıyoruz. Sonrasında Marmaris’in ilk mavi bayraklı plajı olan Turunç Koyuna hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molamızın ardından İçmeler üzerinden otelimize hareket ediyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Serpme Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Bayırköy’de Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Bozburun Defne Lorina Otel, Vb.

Rota: Otel – Selimiye (15 km) Selimiye – Turgut Şelalesi (15 km) Turgut Şelalesi – Bayırköy (10 km) Bayırköy – Turunç (20 km) Turunç – Otel (50 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 110 Km

Otele Giriş Saati: 18.00

 

5.GÜN:

MARMARİS – KIZKUMU – SEDİR ADASI – AZMAK ÇAYI – AKYAKA

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilginç bir coğrafi oluşum olan Kızkumu’na hareket ediyoruz. 600 metre uzunluk ve ortalama 3 metre eninde kızıl kumların oluşturduğu, uzaktan bakanlara deniz üzerinde yürüyor izlenimi veren Kızkumu, üzerinde yürüdükten sonra Marmaris şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehir merkezinde ki panoramik turumuzun ardından Sedir Adası’na (Kleopatra Adası) gitmek için Çamlık iskelesine hareket ediyoruz. Çamlık iskelesinde bineceğimiz küçük teknelerle 30 dakikalık bir yolculuğun ardından Sedir Adasına çıkıyoruz. Sedir adasında tarihi kalıntıları rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Dünyaca ünlü özel bir kum türüne sahip olan plajından denize giriyoruz. Deniz keyfimizin ardından küçük teknelerimizle Çamlık iskelesine geri dönüyoruz. Sırtını yemyeşil dağlara, eteklerini masmavi sulara yaymış sessiz, huzur dolu, Sakin Şehir unvanına sahip olan Akyaka’ya ulaşıyoruz. Akşam yemeğimizi Azmak Nehri kenarındaki restoranımızda aldıktan sonra  ağaçlar ve sazlıklar arasından süzülerek Gökova Körfezi’ne akan doğal bir akvaryum gibi olan Kadın Azmağında küçük bir motor turu (Ekstra) yapacağız. Koruma altına alınan bu bölge kahverengiyle, yeşilin ahenginin olağanüstü olduğu, yaz ortasında bile suyun sıcaklığı 8 dereceyi geçmemesi, şiirsel güzellikteki su altı bitki örtüsü, elinizle tutuverecekmiş hissine kapılacağınız balıkları, kaplumbağaları, üzerinde süzülen ördekleri sizleri kendisine hayran bırakacak. Sokaklar arasında kısa bir gezintinin ardından eski Türk filmlerin çekildiği mekânlardan biri olan devasa okaliptüs ağaçlarıyla çevrili eski Marmaris yolunda fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında ise dönüş yolculuğumuza başlamak üzere Dalaman Havalimanı’na hareket ediyoruz. Pegasus Havayollarına ait uçağımıza binerek İstanbul’a ulaşıyoruz. Sabiha Gökçen havaalanından kullanmak isteyen misafirlerimiz için Kadıköy, Şişli ve Yenibosna için servislerimiz bulunmaktadır. Servislerimizle sizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın..

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Serpme Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Sedir Adası’nda Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Akyaka’da Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR. DÖNÜŞ GÜNÜ

Rota: Otel – Çamlık İskelesi (75 km) Çamlık İskelesi – Akyaka (20 km) Akyaka – Dalaman (65 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 160 Km

Toplam Tur Mesafesi: 805 Km

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

TEKNELER

SEDİR ADASI TEKNELERİ: 20 ila 40 kişilik, bölge Kooperatifi’ne bağlı Salmasız Piyade tipi tekneler.

AZMAK BAŞI TEKNELERİ: 20 ila 40 kişilik, bölge Kooperatifi’ne bağlı Salmasız Piyade tipi tekneler.

BOZBURUN TEKNELERİ: 40 kişilik 17 metre uzunluğunda 4.5 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt katı yanları oturma sıralı ve gölgelikli genel mekanlıdır.

ÖNEMLİ:

* İlk gün otele girmeden geziye başlayacağımızdan, yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlayınız.

* Programlarımızda Gerçekleştirilen Tekne Turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine; yoğunluk, rüzgâr yönü ve şiddeti, berraklık, denizdeki akıntı gibi etkenler dikkate alınarak, tekne kaptanı tarafından karar verilir.

* Gece Turları, Ekstralar: Tüm gece turları  ekstra olup katılıma ve kişi sayısına bağlı olarak gerçekleştirilir.

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

SULTAN OTOGAR: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

 

FİYATLANDIRMA VE TARİH

22/07/2019 – 26/07/2019

BOZBURUN KONAKLAMA – SELİMİYE – DATÇA – PALAMUTBÜKÜ – KIZKUMU – MARMARİS – TURUNÇ – BOZBURUN TEKNE TURU – SEDİR ADASI – AKYAKA – DALYAN – KÖYCEĞİZ

FARKLI TUR TARİHLERİ İÇİN LÜTFEN İTRİBATA GEÇİNİZ

444 54 79

İki Kişilik Odada:

Kişi Başı                2,449 TL

İlave Yatak          2,300 TL

Tek Kişi                2,800 TL

Çocuk                   (3 – 6 Yaş) 1,800 TL

Çocuk                   (7 – 12 Yaş) 2,000 TL

OTEL                     DEFNE LORİNA

ULAŞIM BİLGİLERİ

GİDİŞ: PEGASUS HY İLE / SABİHA GÖKÇEN – DALAMAN HAVAALANI / SAAT: 06.55

DÖNÜŞ: PEGASUS HY İLE / DALAMAN HAVAALANI – SABİHA GÖKÇEN / SAAT: 20.30

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

*  Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

*  Lüks Otobüsler İle Ulaşım

*  Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

*  Otobüs İçi İkramları

*  Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı

*  Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği

*  1618 No.lu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

*  Ek Hizmet Bedelleri

*  Ekstra Olarak Belirtilmeyen Tüm Tekne Turları

*  Gidiş – Dönüş Havaalanı Servisleri

*  Dalyan ve Sedir Adası Tekne Turları

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*  Tüm Öğlen Yemekleri

*  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*  Tüm Özel Harcamalar

*  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

*  Müze Giriş Ücretleri

*  Plajlardaki Şezlong, Şemsiye Vs. Ücretleri

kredi