Kazanlık Gül Festivali – 1 Gece –otobüslü

İstanbul Çıkışlı / 2 Gece 3 Gün / Otobüs ile Ulaşım

05 Haziran 2020 Kalkışla

TUR ROTASI

1.Gün

1 Gece Plovdiv Konaklamalı

Plovdiv – Sofya – Kazanlık

İSTANBUL-KAPIKULE

Buluşma Noktaları:

23.45 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı,

23.59 Mecidiyeköy İstikbal Mağaza Önü(Eski Ali Sami Yen Stadı karşısı)

00.30 İncirli Ömür Plaza Önü

01.30 Selim Paşa Metro Dinlenme Tesisleri

02.30 Çorlu Metro Dinlenme Tesisleri

Edirne otobanını takip ederek, Edirne – Kapıkule Kara Hudut Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz çıkış işlemlerimizin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz.

2.Gün 

Tur Güzergahı

KAPIKULE – PLOVDIV

Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Bulgaristan’ın ikinci büyük şehri ve ülkenin önemli ekonomi, ulaşım, kültür ve eğitim merkezlerinden biri olan Plovdiv şehrine ulaşıyoruz. Plovdive’e ulaşmamızın ardından şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehir turumuz kapsamında başlıca görülecek yerler: Roma Stadyumu, Hüdavendigar Murat Paşa tarafından yaptırılan Hüdavendigar Camii olarak da bilinen Cuma Camii, Müftülük binası, Nöbet / Nebet Tepe mevkiinde yerleşik olan eski şehir, Antik Tiyatro, Hisar Kapı, Bulgaristan Ortodoks mimarisinin en güzel örneklerinden ve aynı zamanda en eski kiliselerinden biri olan Sveti Konstantin & Elena Kilisesi, Balabanov Evi. Şehir turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman. Serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele doğru hareket ediyoruz. Otele ulaşmamızın ardından otele yerleşme. Dileyen misafirlerimiz, rehberin belirleyeceği saatte otelin lobisinde buluşarak ekstra olarak düzenlenecek Sofya Turu’na katılabilirler. (25 €) Bulgaristan’ın başkenti ve en büyük şehri olan Sofya’ya ulaşmamızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turu kapsamında başlıca görülecek yerler arasında: sadece Sofya’nın değil Bulgaristan’ın da sembolü olan ve Avrupa’nın en büyük katedrali unvanına sahip Alexandar Nevski Katedreli, Ayasofya Kilisesi, Rus askerlerinin anısına inşa edilmiş Sönmeyen Ateş Anıtı, Çar Samuel heykeli, Antikacılar pazarı, Şipka parkı, Rus kilisesi, Tiyatro binası, Sofya şehir parkı, Tarih Müzesi, Etnografya Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Parlamento Binası, Merkez Bankası, Serdika Şehir Kalıntıları, Kara Kilise ve Banyabaşı Camii. Panoramik şehir turumuzun ardından akşam yemeği için serbest zaman. Serbest zamanın ardından, rehberimizin belirleyeceği saatte ve noktada buluşarak Plovdiv’e doğru hareket. Konaklama otelimizde

3.Gün

Tur Güzergahı

PLOVDIV – KAZANLIK – İSTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından otelimizdeki çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Plovdiv ’in kuzeyinde bulunan Kazanlık şehrine doğru hareket ediyoruz. Kazanlık şehrine ulaşmamızın ardından, Folklor gösterileri, güzellik yarışması, konserler, ressamların sergisi ve geçit töreni (karnaval), geleneksel Bulgar unlu mamullerinin tanıtımı, Gül reçelleri tanıtımı ve benzer birçok etkinliği görebilmek ve bol bol fotoğraf çekebilmek adına serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Gül Hasadı turuna katılabilirler (25€). Ekstra turumuzun ardından rehberimizin belirleyeceği noktada ve saatte buluşarak Kapıkule Kara Hudut Sınır Kapısına doğru hareket ediyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından, Türkiye’ye giriş yapıyoruz. Yol güzergahında gerekli molalar verilerek İstanbul’a ulaşıyoruz. Misafirlerimizi tur programında yer alan noktalara (dönüş güzergahında) bırakıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki organizasyonlarımızla buluşmak dileği ile.

Gül Hasadı etkinliği giriş bilet ücreti ekstra tur fiyatına dahildir.

FİYAT VE TARİH

05 Haziran – 07 Haziran

Tur Adı ve Otel Adı: Kazanlık Gül Festivali – 1 Gece -Otobüs ile 3*4* oteller

İki Kişilik Oda Kişi Başı: 99,00 EUR

Tek Kişilik Oda: 129,00 EUR

İlave Yatak: 99,00 EUR

Lütfen rezervasyon yaptırmadan önce bizlerle iletişime geçiniz.

Ücretli ve Ücretsiz Hizmetler

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Otobüsler İle Ulaşım

Program Dahilinde Panoramik Şehir Turları

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Plovdiv (1 gece) & Burgas (1 gece) 3* veya 4* otellerde 2 gece Kahvaltı dahil konaklama

Sınır Geçiş Ücretleri

Şehir Ve Hotel Vergileri

Zorunlu Paket tur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Vize ücreti ve servis bedeli  ( 120 EURO )

Yurtdışı çıkış vergisi    (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

Öğle ve akşam yemekleri

Ekstra turlar

Kişisel harcamalar

Müze ve ören giriş ücretleri

Şoför ve rehber Bahşişleri

Seyahat Koruma Paketi ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için sür prim uygulanmaktadır.)

Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları;

1.Kademe

Kişi başı Tur bedeli: 0 — 1.500 EUR  `ya kadar olan tur bedellerinde  — satış fiyatı: 15 EUR   / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.

2.Kademe

Kişi başı Tur bedeli: 1.501 EUR – 2.500 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde  — satış fiyatı: 25 EUR  / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.

3.Kademe

Kişi başı Tur bedeli: 2.501 EUR – 3.000 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde  — satış fiyatı: 45 EUR  / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.

kredi