Fethiye Kaş Olympos Turu 6 Gece 7 Gün | İstanbul Çıkışlı Ramazan Bayramı Özel

Tur Programı

1.GünTur Güzergahı

 

İstanbul Kartal

Belirlenen çıkış saatlerinde hareketle gece yolculuğumuza başlıyoruz.
Yeme İçme Bilgileri

Diğer Detaylar:
Mola yerleri: Susurluk Varan Tesisleri, Selçuk Mola Tesisleri
Akşam yemeği; Yol güzergahında uygun bir noktada alınır.

2.GünTur Güzergahı

 

Aydın Balıkesir Bursa İzmir Manisa Muğla Fethiye

Konforlu otobüsleri ve otobüs içi ikramlar eşliğinde, İzmit ve Bursa ( 02.00 Bursa Özdilek Önünden Bursa’daki misafirlerimizin alınması ) üzerinden Susurluk’ta verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir’e ulaşıyoruz.( 06.00 İzmir Bornova sapağı – Ege Üniversitesi Girişi Önünden İzmir deki misafirlerimizin alınması.)

Not: Program gereği otele girilmeden tura başlanacağından dolayı, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde otobüste yanlarına almaları rica olunur.

Buradaki misafirlerimizin alınması ardından Aydın, Çine, Muğla üzerinden Gökova’nın eşsiz panoramasına sahip  SAKAR GEÇİDİ’ni aşıyoruz. Daha sonrasında  evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine  geliyoruz . Buradan  GÖKOVA  TEKNE  TURU  için teknemize biniyoruz. Mitolojide denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Jacques Cousteau’nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği Gökova’nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Kleopatra Plajı, Sedir Adası,  İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında  Gün batımına doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz doğa harikası olan Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri; Batı Menteşe Dağları’nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı’nda fotoğraf çekebilirler.  Akyaka’dan  deniz kokusu  üzerimize sinmiş ayrılırken  yolda aşıkların  yürüyüş  yaptığı  Okaliptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor. Daha  sonrasında  otelimize  yerleşme  ve  akşam yemeği otelimizde.

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı:Sabah dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor –
Öğle yemeği : Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği:Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor
Güzergah:İstanbul-İzmir-Aydın-Muğla-Akyaka-Fethiye  Toplam : 800 Km

3.GünTur Güzergahı

 

Fethiye Fethiye

Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıp 12 Adalar Mavi Yolculuk’una katılmak için bizi bekleyen teknemize biniyoruz. Fethiye-Göcek  koylarının birbirinden güzel adalarını görüp, Akdeniz’in kokusunu içimize çekerek o meşhur koylarda denize giriyoruz. Göreceğimiz  yerler arasında; Göcek Adası, Yassıca Adası, Kızıl Ada,  Zeytinli  Ada , Domuz Adası, Tavşan Adası, Katranca Adası, Tersane Koyu vb. sayılabilir. Bu güzel mavi yolculuğun ardından otobüsümüze binip Fethiye-Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler Pazarı’na gidiyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler.  Gün sonunda otelimize  dönüyoruz. Akşam  yemeğimiz  otelimizde . Gecesinde  Fethiye  barlar  sokağı  bizleri  bekliyor.(Ekstra)

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği  (balık veya tavuk + salata + makarna) Ekstra.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

4.GünTur Güzergahı

 

Antalya Kemer Kumluca Finike Kaş

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından Türkiye nin en önemli kanyonlarından  biri  olan  Saklıkent e gidiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz gökyüzünde olmanın zevkini Zıpline ile yaşayabilir veya daha fazla adrenalin için yerçekimine meydan okuyup Bungee Jumping yapabilirler(Ekstra). Dileyen misafirlerimiz bu heyecan verici aktivitelerin tadını çıkarırken dileyen misafirlerimiz de Saklıkent Kanyonu’na giriş yapabilirler. (Ekstra) Kanyon içinde kayaların  altından çıkan buz gibi sularda serinleyip bu keyifli anları fotoğraflayıp Kalkan – Kaş istikametiyle Kekova’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız’a ulaşıyoruz. Bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turuna başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane Koyu vb. gibi yerler bulunmakta. Yüzme molalarının ardından rehberimizin anlatımları eşliğinde teknemizle seyrimize devam edip, yolu olmayan Simena Köyü, Kekova Adası ve M.Ö II. yy ‘da bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir kalıntılarının hikâyelerini dinleyerek, tekne turumuzu tamamlıyoruz. Üçağız’ dan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüze biniyoruz. Sonrasında Antalya’daki otelimize hareket ediyoruz, Akşam yemeği otelimizde.

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Kekova tekne turu – Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata ) (Ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

5.GünTur Güzergahı

Antalya Kemer

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından, otobüsümüze binerek ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan, gerekse tarihi gerekse muhteşem doğası ve koyları ile adını duyurmuş Kemer’e hareket ediyoruz. Burada bizi bekleyen teknemize binerek masmavi koyların keyfini sürmeye başlıyoruz. Ay ışığı koyu, Cennet koyu ve Phaselis yüzme molası vereceğimiz yerler arasında. Teknemiz Phaselis’e ulaştığında, dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Phaselis antik kentini gezebilirler. Bu güzel gezi ve tekne turunun ardından otobüsümüze binip, Antalya’ya doğru hareket ediyoruz. Antalya şehir merkezini, Tophane’den görüp fotoğraflarını çekebileceğimiz Kaleiçi, Antalya’nın simgesi olan Yivli Minare’yi, Saat Kulesini fotoğrafladıktan sonra otelimize doğru yol alıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Teknede (tavuk+makarna+salata ) alınıyor. (Ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

6.GünTur Güzergahı

Antalya Kemer

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası, otobüsümüze binerek rotamızı Antalya’nın batısına doğru çeviriyoruz. Sol yanımıza lacivert denizi, sağ yanımız Bey Dağlarını ve çam ormanlarını alarak, eşsiz kumsalı ve bakir doğası ile görenleri kendisine âşık eden Adrasan’a gidiyoruz. Bu doğa harikası yerde verilen yüzme molasının ardından tekrar yolumuza devam ederek, çam ormanları içerisinde bulunan ve alabalık ızgarasıyla meşhur, aynı zamanda bir sayfiye merkezi olan Ulupınar bölgesine ulaşıyoruz. Burada yenen leziz yemek sonrası, tekrar yolumuza devam ederek Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Olympos’a ulaşıyoruz. Olympos’ta kilise, hamam, agora, korsan lahiti gibi antik kente ait eserleri gördükten sonra Olympos’un eşsiz denizine girmek için serbest zamanımız olacak. Burada verilen yüzme molası ardından tekrar otobüsümüze binip dileyen konuklarımız için teleferik ile Tahtalı Dağı seyir terasına çıkılıyor. (Ekstra) Devamında Antalya’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Bölge restoranlarında serbest menü fiyatları geçerlidir. – EKSTRA
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

7.GünTur Güzergahı

Antalya Bilecik Isparta İstanbul Izmit Kütahya Afyon Şehir Merkezi Manavgat Serik Bozüyük Adapazarı

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otobüsümüz bizleri eski bir antik kent olan, Türklerin ilk bölgeye geldiklerinde yöredeki tarihi kalıntıları Saba Melikesi Belkıs’ın ülkesine benzettiklerinden “Belkıs” ismini verdikleri Aspendos’a götürüyor. Buradaki tiyatronun gezilip anlatılmasından sonra otobüsümüzle bir milli park ve tabiat harikası olan Köprülü Kanyon’a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenalini yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği, rafting heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (Ekstra). Gün boyu sürecek olan bu aktivitenin sonrasındaki durağımız, Türkiye’nin sayılı şelalelerinden birisi olan Düden Şelalesi olacak. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından Afyon – Kütahya üzerinden İstanbul’a ulaşarak sabah erken saatlerde siz sayın misafirlerimizi bir başka Asitana Tur Tur organizasyonunda buluşmak dileğiyle İstanbul’da aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Yeme İçme Bilgileri

Sabah kahvaltısı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Rafting aktivitesine dâhildir. Restoranda öğle yemeği ızgara alabalık veya tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için yemek ekstradır.
Akşam yemeği: Güzergaha uygun bir tesiste serbest olarak alınır. EKSTRA

Tur Çıkış Tarihleri

6 Gece 7 Gün

31 Mayıs 2019

 

Fiyatlandırma

Tur Adı ve Otel Adıİki

Kişilik Oda Kişi Başı

Tek Kişilik Odaİlave Yatak0 – 1 Yaş2 – 6 Yaş7 – 11 Yaş
Lavanta Bahçeleri ve Salda TuruArtan Hotel Konaklama Opsiyonu2.245,00 TL2.784,00 TL2.076,00 TLÜcretsiz676,00 TL1.845,00 TL

Biniş Yerleri

00:15 Kartal Yemek Center

02:45 Beşevler Carrefour Önü

22:00 Merter Metro istasyonu otoparkı

23:00 Gayrettepe Metro İstasyonu(Denizbank karşısı)

23:59 Göztepe medeniyet üniversitesi otoparkı

 

Ücretsiz Hizmetler

Otellerde 5 gece yarım pansiyon konaklama
Otellerde 5 açık büfe veya set menü sabah kahvaltısı
Otellerde 5 gece açık büfe veya set menü akşam yemeği
Lüks Araçlar ile ulaşım (Kişi Sayısına Göre Araç Detayları Aşağıda Yer Almaktadır.)
Rehberlik hizmetleri
Otobüs içi ikramları
Asitana Tur  Güvencesi
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası


Ücretli Hizmetler

Programda belirtilen tüm müze ören yeri vb. giriş ücretleri
Özel idare ve belediye işletmelerine ait giriş ücretleri
Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
Programda belirtilen son gün akşam yemeği
Tüm öğle yemekleri
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar
Tüm özel harcamalar
Gece turları

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Asitana Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Asitana Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde hava yolu sözleşmesi geçerlidir.
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur.
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.
Uçaklı tur programlarında “ekonomik sınıf” kullanılmaktadır.

kredi