1.GünTur Güzergahı

İstanbul

Belirlenen saatlerde çıkış noktalarımızdan hareket ederek gece yolculuğumuz başlıyor.
Yeme İçme Bilgileri

Akşam yemeği; Yol güzergahında uygun bir noktada alınır. (Ekstra)

2.GünTur Güzergahı

AfyonkarahisarAntalyaBilecikIspartaIzmitBozüyükAdapazarı

Asitana’nin konforlu otobüsleri ve otobüs içi ikramlar eşliğinde Afyon’da ilk molamızı veriyoruz. Sabah erken saatlerde yol üzerinde alınan serbest kahvaltı ardından bir Milli Park ve tabiat harikası olan Köprülü Kanyona ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği, RAFTİNG heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz.(Ekstra). Gün boyu sürecek olan bu aktivitenin sonrasındaki durağımız, Türkiye’nin sayılı şelalelerinden birisi olan Düden Şelalesi olacak. Burada verilen serbest zaman ardından Panoramik Antalya Şehir Merkezi, Cumhuriyet Meydanı, Tophane Parkı, Kaleiçi, Antalya’nın simgesi Yivli Minare ve Tarihi Kaleiçi Evlerini görüntüleyebileceğimiz fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Antalya bölgesindeki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Yol güzergâhında bulunan mola tesisinde (ekstra)
Öğle yemeği: Rafting aktivitesine dahil. Restoranda öğle yemeği (ızgara alabalık veya tavuk şiş, açık büfe salata, garnitür ve meyve)  Aktiviteye katılmayan misafirler için öğle yemeği ekstradır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

3.GünTur Güzergahı

AntalyaAntalyaKemer

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle sol yanımıza lacivert denizi, sağ yanımız Bey Dağlarını ve çam ormanlarını alarak eski ticaret ve korsan şehri olan PHASELİS ANTİK KENTİ’ne gidiyoruz. Burada antik tiyatro, agora, merkez limanı hamam ve tapınak kalıntılarını görerek rehberimizden bilgiler alıyoruz. Yapılan anlatımlar sonrası yine çam ormanları içerisinde bulunan ve alabalık ızgarasıyla meşhur, aynı zamanda bir sayfiye merkezi olan Ulupınar Botanik Bahçesi’ne ulaşıyoruz. Burada verilen serbest yemek molası sonrası, Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdilerde dünyaca ünlü ağaç evleriyle tanınan OLYMPOS’a ulaşıyoruz. Olympos’ta Kilise, Hamam, Agora, Korsan Lahdi gibi antik kente ait eserleri gördükten sonra Olympos’un eşsiz denizine girmek için serbest zaman veriyoruz. Yüzme molası ardından dileyen konuklarımız için teleferik ile TAHTALI DAĞI seyir terasına çıkılıyor.(Ekstra) Sonrasında Antalya’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü.
Öğle yemeği: Restoranda Ekstra
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

4.GünTur Güzergahı

AntalyaFethiyeKaşDalaman

Sabah otelimizde alınan kahvaltı ardından Antalya’dan ayrılarak Kemer, Finike üzerinden Noel Baba’nın yaşadığı Demre’den geçerek kendine has kıyı dokusuyla ÜÇAĞIZ’a ulaşıyoruz. Tarihle iç içe bu şirin balıkçı köyünden KEKOVA TEKNE TURU’na başlıyoruz. Yüzme molalarımız Tersane koyu, Kumlu İskele, Fener Koyu vb. koylarda olacak. Ardından M.S  ll.yy ‘da meydana gelen depremle bir kısmı suların altında kalmış olan Batık Şehir, Kekova Adası, Hamidiye Koyu, kara ulaşımı bulunmayan Simena Köyü ve Kalesini  tekneden görüyor ve rehberimizden bilgiler alarak turumuzu tamamlıyoruz.(1. MAVİ YOLCULUK). Üçağız Köyü’nden ayrılıp, Akdeniz’in incileri olan KAŞ ve KALKAN’da güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Sonrasında Fethiye içinden geçerek Babadağ’ın hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ plajına ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan günün sonuna doğru Fethiye veya Dalaman bölgesindeki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Gece arzu eden misafirlerimizle Fethiye barlar sokağı.(Ekstra)

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Teknede Ekstra (Izgara tavuk + 3 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

5.GünTur Güzergahı

Dalaman

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası  (arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ‘a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenalini yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız.(Ekstra)) 12 ADALAR TEKNE TURU için otelimizden ayrılıyoruz. Tekne turumuzda Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını görüp, akdenizin kokusunu içimize çekerek, Yassıcalar AdasıGöcek AdasıKızıladaAkvaryum KoyuDomuz AdasıTersane AdasıZeytinli Ada vb koy ve adalarda yüzme molaları veriyoruz.( 2.MAVİ YOLCULUK). Günün sonuna doğru limana dönüyoruz. Sonrasındaki durağımız ise Fethiye-Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler Pazarı olacak. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Gece arzu eden misafirlerle Fethiye barlar sokağı.(Ekstra)

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği:Teknede Ekstra (tavuk+ makarna+salata veya balık+salata+makarna
Akşam yemeği:Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

 

6.GünTur Güzergahı

Bodrum

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan AKYAKA Beldesine varıyoruz. Buradan GÖKOVA TEKNE TURU için teknemize biniyoruz. Jacques Cousteau’nun “Dünya’nın cenneti” dediği Gökova ‘nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu AdasıCleopatra PlajıSedir Adası İncekumLacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında  (3.MAVİ YOLCULUK) .Bu güzel turun sonunda Akyaka‘ya geri dönüyoruz. Verilen serbest zamanda misafirlerimiz muhteşem flora ve fauna’ya sahip Azmak Çayı‘ını fotoğraflayabilir. Ardından Akyaka’dan ayrılıp Gökova’nın eşsiz panoramasına sahip SAKAR GEÇİDİ’ni aşıyoruz. Sonrasında, Bodrum veya Milas bölgesindeki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.(Ekstra)

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği:Teknede Ekstra (balık +salata +karpuz veya tavuk ve köfte+makarna+salata+karpuz) Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor
Akşam yemeği:Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

 

7.GünTur Güzergahı

Bodrum

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası BODRUM TEKNE TURU için Gümbet limana ulaşıyoruz. Limandan bineceğimiz  teknemizle  Bodrum’un eşsiz koyları olan Ada Boğazı, Aspat, Bitez, Bağla, Deve plajı, Akvaryum gibi koylarında  gün boyu denize girme imkanımız olacak. (4. MAVİ YOLCULUK). Tekne turu sonunda Gümbet limana yanaşıyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma.(Ekstra)

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği:Teknede Ekstra (tavuk +makarna+salata veya balık+salata+makarna)
Akşam yemeği:Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

8.GünTur Güzergahı

İzmir Şehir Merkezi

Otelde alınan kahvaltı sonrası Selçuk ’tan geçerek zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, Safranbolu mimarisine benzer evleri ve meyve şaraplarıyla ünlü, eski bir Rum köyü ŞİRİNCE’ye ulaşıyoruz.  Rehberimizin yapacağı anlatımlarla köy sokaklarında yürüyerek yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Tadım, alış-veriş ve serbest zaman ardından antik dönemde ismi Agrillia günümüzdeki ismiyle ALAÇATI’ya ulaşıyoruz. Kendine özgü birbirinden etkileyici taş mimarisi evleri, asma bahçeleri, yel değirmenleri ve bol rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada vereceğimiz serbest zaman sonrasında Antik Çağın 12 İon kentinden biri, dönemindeki ismi Erythrai olan, Türk turizminin gözbebeği ÇEŞME‘ye ulaşıp gezimize başlıyoruz. Burada 1508 yılında ll. Beyazıt’ ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı kalesini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Çeşme çarşısında verilen serbest zamanı takiben İzmir bölgesindeki  otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Alaçatı veya Çeşme’de serbest
Akşam yemeği:Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

9.GünTur Güzergahı

BalıkesirBursaİstanbulFoçaSusurluk

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası antik dönemde Anadolu’da yaşamış Fransa’nın meşhur sahil kenti Marsilya’yı da kurmuş olan denizci Phokaialı’ların şehri Foça’ya ulaşıyoruz. FOÇA TEKNE TURU için bineceğimiz teknemizle bir yandan güneşin ve Ege Denizi’nin tadını çıkarırken bir yandan da mitolojiye konu olmuş, nesli tükenmekte olan Akdeniz foklarının kayalarına yuva yaptığı dünyaca ünlü Siren Kayalıkları’nı görerek hikayesini dinliyoruz. Tekne turumuzda Orak Adası, İncir Adası, İngiliz Burnu koylarında yüzme molaları vereceğiz. (5.MAVİ YOLCULUK). Yapacağımız bu keyifli mavi yolculuk sonrası tekrar karaya dönerek Eski Foça sokaklarını gezerek Foça’dan ayrılıyoruz ve İstanbul’a dönüş yolculuğuna geçiyoruz.Balıkesir-Susurluk-Bursa güzergahını takiben sabah saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz ve bir başka Asitana organizasyonunda buluşmak dileği ile siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği:  Teknede Ekstra
Akşam yemeği:Dönüş yolu üzeri mola tesisinde serbest (Ekstra)

 

Biniş Yerleri

00:30 Gebze

20:00 Beylikdüzü

22:00 Merter Metro istasyonu otoparkı

23:00 Gayrettepe Metro İstasyonu(Denizbank karşısı)

23:59 Göztepe medeniyet üniversitesi otoparkı

00:20 Kartal Yemek Center

01:15 İzmit Halkevi Önü (Asya Otel Karşısı)

01:45 10 – Sapanca Berceste

03:15 Genç Ömür Dinlenme Tesisi

05:45 Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri

8 Gece 9 Gün

31 Mayıs 2019

Tur Adı ve Otel Adıİki

Kişilik Oda Kişi Başı

Tek Kişilik Odaİlave Yatak0 – 1 Yaş2 – 6 Yaş7 – 11 Yaş
Ege Akdeniz Olympos Foça Turu 8 gece 9 gün Ramazan Bayramı ÖzelEge Akdeniz bölgesi Otel Konaklama Opsiyonu3.215,00 TL3.999,00 TL2.907,00 TLÜcretsiz999,00 TL2.507,00 TL

Ücretsiz Hizmetler

Otellerde 7 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otellerde 7 Açık Büfe Veya Set Menü Sabah Kahvaltısı
Otellerde 7 Gece Açık Büfe Veya Set Menü Akşam Yemeği
Lüks Araçlar İle Ulaşım (Kişi Sayısına Göre Araç Detayları Aşağıda Yer Almaktadır.)
Rehberlik Hizmetleri
5 tekne turu
Asitana Otobüs İçi İkramları
Asitana Güvencesi
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücretli Hizmetler

Programda Belirtilen Tüm Müze Ören Yeri Vb. Giriş Ücretleri
Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Tüm Özel Harcamalar

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Asitana Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Asitana Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde hava yolu sözleşmesi geçerlidir.
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur.
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.
Uçaklı tur programlarında “ekonomik sınıf” kullanılmaktadır.

kredi