Amsterdam Turu / 3 Gece – 4 Gün

23 Mayıs 2020 / 26 Mayıs 2020

4* HOTEL

TUR PROGRAMI

 

1 GÜN İSTANBUL- AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinden yapılacak uçuşumuz için uçuştan  3 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1961 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 08.50’de Amsterdam’a hareket. Saat 11.50’de varış. Otele serbest  transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

2 GÜN. AMSTERDAM

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dilediğiniz gibi Amsterdam’ın tadını çıkartabilirsiniz.
Dileyen misafirlerimiz alışveriş yaparak, dileyen misafirlerimiz ise Amsterdam’ın Kanalları dolaşıp, Bloemen market çiçek pazarını ve Albert Cuypstraat pazarını ziyaret ederek, Magere Brug Köprüsü’nü görüp akşamüzeri Vondelpark’ta dinlenerek günleri tamamlaya bilirler.

3 GÜN. AMSTERDAM

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dilediğiniz gibi Amsterdam’ın tadını çıkartabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz Amsterdam’ın renkli sokaklarında gezerek veya güzel kafelerde oturarak vakit geçirebilirler, dileyen misafirlerimiz ise şehrin kalbi olan Dam Meydanı’nı veya Yel değirmenlerini görüp gezme fırsatı bulabilirler.

4 GÜN. AMSTERDAM – İSTANBUL

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından saat 10.00’da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Havalimanına serbest transfer oluyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1962 sefer sayılı  tarifeli uçuşu ile saat 12.30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 16.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

TUR TARİHLERİ VE FİYATLAR

***ŞEKER BAYRAMI PROMOSYON***Amsterdam (3 Gece Uzak 4* Airport Hotel veya benzeri) Toplam 3 Gece (3 Kahvaltı) Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen Havalimanı Amsterdam gidiş-dönüş. ***PAKET TUR DEĞİLDİR. SADECE UÇAK BİLETİ VE OTEL KONAKLAMASI DAHİLDİR **OTEL + UÇAK** **İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YOKTUR**

TARİH VE FİYATLANDIRMA

İki Kişilik Odada:

Kişi Başı         3.130 TL

İlave Yatak   3.605TL

Tek Kişi          3.970 TL

Çocuk            (2 – 12 Yaş) 3.020 TL

 

ULAŞIM BİLGİLERİ

TÜRK HAVAYOLLARI
TK1961 İSTANBUL-AMSTERDAM 08.50-11.35
TK1962 AMSTERDAM-İSTANBUL12:30-16.50

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk  Hava Yolları tarifeli seferi ile Sabiha Gökçen Havalimanı – Amsterdam – Sabiha Gökçen Havalimanı gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Amsterdam’da 3 gece 4 gün belirtilen veya benzeri otellerde oda-kahvaltı (3 continental kahvaltı) konaklama
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)
 • KDV dahildir

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri
 • Amsterdam panoramik şehir turu
 • Vize ücreti, servis bedeli 120 EURO (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.) Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları. Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır. Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, ferdî kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.

 

GENEL UYARILAR & NOTLAR
**Hollanda polisi eski pasaportları üzerinde Schengen vizesi dahi olsa, kabul etmeyebiliyor. Böyle bir durum karşısında ülkeye giriş yapılamayıp, Türkiye’ye geri dönmek zorunda kalınabiliyor. Bu sebeple Yeni Pasaportta ve vize alınması tavsiye edilir. Acente bu durum karşısında sorumluluğu bulunmamaktadır.

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

kredi